Victoria 2 Kaliska Piece - Sokół Zblewo 6:1 ?! 22.10.2011

Co się stało Panowie? Jakieś słowo komentarza dla kibiców?

Komentarze

1. Porażka i to bardzo wysoka;/ brak polowy składu szkoł,praca lenistwo i brak mobilizacji niektórych zawdoników, jechać w 12 osób na mecz to jest kpina. Przyjeżdża na drugą połowę 13 zawodnik, trener liczy na niego. Boisko musiał opuścić Kóścielny. Wchodzi Grzona i po 3 min dostaje czerwoną kartkę..totalne osłabienie.
    Pierwsza połowa z wynikiem 3-1 jeszcze była do odrobienia. Po stracie bramki w pierwszych minutach z rzutu karnego, nie było tragedii i do remisu doprowadził Birna R, i ten sam zawodnik mógł strzelic kilka bramek ale marnował 100%szanse. Prawa strona pomocy nieistniała Otta chyba zapomiał, że to gra zespołowa i sam woził piłkę bez sensu. Lewy orońca Zblewa faule, brak pomysłu na grę kilkanaście podań niecelnych, w napadzie Wojtal to tu brak wgl jakiegoś komentarza w sytuacji sam na sam z 6m podaje piłkę prosto w ręce bramkarza..
    Ogólnie rzecz biorąc boiskowa tragedia która rozegrała się w Piecach powinna być jak najszybciej zapomiana i w przyszłym tygodniu najlepszym komentarzem będzie zwycięstwo z Lipuszem.
    Oby w przyszłym tygodniu chłopacy się zebrali pełnym składem i wyszli skoncentrowani i zmobilizowani do gry.
    Mimo porażek Sokół ma wiernych kibiców i będziemy przyjeżdzać na mecze tylko Panowie dajcie nam trochę radości z oglądania waszych meczów!:)