Tęcza Brusy vs Sokół Zblewo

cyt. "Gospodarze mocno zaczęli atakując od pierwszych minut , po paru szarżach na bramkę Sokoła uzyskali upragniony efekt w postaci bramki na 1:0 od tego czasu mecz się bardziej wyrównał a 30 ok. minut później Sokół zdołał wyrównać po dobrej akcji i spokojnemu wykończeniu jednego z pomocników. Po Przerwie mogło by się wydawać ze to sokół przyjechał po zwycięstwo , lecz w ok 70 minucie to gospodarze na nowo objeli prowadzenie po błędzie naszej defensywy. Sokól nie dał za wygraną i 10 minut później ponownie doprowadzili do remisu , w tym momencie drużyna Tęczy na boisku nie istniała. Już chyba w doliczonym czasie gry po pięknym strzale naszego zawodnika zdołaliśmy wyjść na prowadzenie i jak się okazało pare minut później wygrać ten mecz ;) Walka do końca przyniosła efekt Sokoł 3:2 (1:1) Tęcza Brusy ;) Gratulujemy"

dzięki za opis ;-) podaj maila na gmailu to zaproszenie wyślę do redagowania.