Sokół Zblewo vs Grom Leśno 3:0

Brawo Panowie, przyzwyczajacie nas już, że każdy mecz potraficie w pięknym stylu wygrać. Kibice Leśna mieli wielką nadzieję na sukces, jednak co jak co ale chyba "odczarowaliście" boisko i nie było mowy o oddaniu trzech punktów. Na uwagę zasługuje fakt, że znaczna część kibiców Sokoła zastanawiała się gdzie jest to Leśno. Po meczu odbył się zasłużony grill dla naszych Sokołów.

okiem kibica ...

cyt: "Sokół wyszedł na ten mecz z myślą o wygranej lecz też z respectem dla przeciwników. Początek spotkania był bardzo chaotyczny z obu stron , dużo niepotrzebnych strat i narażanie się na kontre, lecz po kwadransie wszystko wróciło do normy Sokół zaczął grać swoją piłkę a Grom musiał się temu podporządkować. W pierwszej połowie mimo dwóch dogodnych sytuacji ze strony gospodarzy i paru groźnych "szarpnięć" ze strony gości wynik pozostał bezbramkowy. Na Drugą połowę gospodarzę wyszli jakby bardziej zmotywowani a przeciwnicy nie mogli się pozbierać . W końcu po dobrze uderzonym rzucie wolnym i zamieszaniu w polu karnym piłka znalazła drogę do siatki gości . kwadrans później po dobrej akcji jednego z naszych zawodników sędzia odgwizdał rzut karny (do którego nikt nie mógł mieć pretensji) Pewnym strzałem w lewy bok bramkarza Sokół podwyższył prowadzenie na 2:0 i grało się znacznie spokojniej. Zblewo nie przestało atakować i chwilę później wykorzystali błąd defensywy gości i ustalili wynik meczu na 3:0 . Bardzo dobry mecz Sokoła i zasłużone zwycięstwo . Gratulujemy."

Podobał wam się mecz, czekamy na wasze opinie na forum.

Na jakiej pozycji w tabeli zakończymy sezon? Ktoś obstawi?