Klęska KP Starogard z Sokołem Zblewo 2:4

No i zaczęliśmy!

Pierwsze spotkanie jesiennej kolejki , zarazem pierwszy mecz w piątej lidze Sokoła i od razu SUKCES ! Rozpiera mnie duma jako kibica i mieszkańca Zblewa, Sokół w pięknym stylu pokonał teoretycznego lidera tabeli pretendenta do awansu, KP Starogard.

Spotkanie toczyło się w pięknym słońcu, nasze boisko stało się areną na której po cichu podniósł głowę WIELKI SOKÓŁ. Nic nie odbierze mi tej satysfakcji i radości z wygranej. W pięknym stylu strzeliliśmy szybkie dwa gole i KP musiało ostudzić swój zapał do wyjazdu ze Zblewa z trzema punktami, teoretycznie można by się pokusić o stwierdzenie , że po pierwszych 10 minutach było już po meczu. Szybkie akcje , doskonałe zgranie zespołu i walka sprawiły , że KP musiało poczuć rangę rywala z jakim przyszło mu grać. Do przerwy było 2:1. W drugiej połowie KP próbowało jeszcze poderwać się do odrobienia strat ale kolejnego gola zdobyli dopiero po karnym. Dwie następne bramki zdobyliśmy także w pięknym stylu , ostatnia to wspaniały lob w praktycznie ostatnich minutach meczu.

4:2 dla Sokoła to brzmi dumnie. Licznie przybyli kibice KP nie zapomną tego meczu chyba nigdy. Jeżeli tak będziemy grać dalej to Sokół poważnie namiesza w tabeli. Witaj V-ta ligo !

Panowie gratulacje dla zespołu i kibiców. Kolejny mecz tym razem wyjazdowy w przyszłą sobotę w Tczewie , godz 11.00