Sokół Zblewo vs Santana Wielki Klincz 1:1

Wczoraj zainaugurowaliśmy początek sezonu 2010/2011 , pierwszym rywalem Sokoła okazała się Santana , która jak chyba wszyscy kibice liczyli będzie łatwym przeciwnikiem. Okazało się , że nie będzie to takie proste, początek był lepszy dla Sokoła zdobyliśmy pierwszą bramkę, w zasadzie bez większych zrywów doczekaliśmy do połowy spotkania. Początek drugiej połowy pokazał nam , że przeciwnik zmobilizował swoje siły i doprowadził do remisu. Nawet doping kibiców nie poprawił nic w spotkaniu, zaczęły sie coraz bardziej nerwowe akcje i przepychanki, posypało się kilka żóltych kartek. W pewnym momencie pod koniec spotkania przy zamieszaniu pod naszą bramką goście strzelili drugiego gola, który jak się jednak okazał został strzelony po spalonym i w konsekwencji nie został uznany przez arbitra. Mecz zakończył się remisem 1:1